Regulamin

Dzięki tej stronie możemy się wzajemnie inspirować oraz dyskutować na każdy temat, jaki zostanie poruszony. Zależy mi na tym, żeby moja strona była przyjazna i miła dla oka dlatego też przestrzegaj proszę kilku prostych zasad:

  1. Nie używaj wulgaryzmów. Nasz język jest tak bogaty, że wierzę, iż spokojnie będziesz w stanie się wysłowić. Nie dopuszczam także maskowania przekleństw w postaci gwiazdek i innych znaków. Wszelkie komentarze, które nie spełniają tego wymogu będą od razu kasowane.

  2. Odnoś się do wypowiedzi, a nie do osoby. Naturalnie, że możesz mieć inne zdanie. I ja bardzo chętnie się z nim zapoznam. Pamiętaj, że poziom dyskusji zależy także od Ciebie.

  3. Dopuszczam umieszczanie w swoich postach podpisu z linkiem do swojej strony, jako gratyfikację za wartościowy komentarz. Spamowanie linkami i wszelkie inne próby obejścia tego punktu regulaminu to tylko strata Twojego czasu. Takie komentarze będą od razu kasowane.Szanuj mnie i mój czas. Użyj wyszukiwarki i/lub sprawdź tagi. Bardzo możliwe, że to, o co chcesz zapytać jest już opisane na blogu.

  4. Dyskutuj, komentuj, zgłaszaj wszelkie uwagi. Oczywiście rób to w kulturalny sposób.

  5. Myśl! Nie wierz ślepo w to, co piszę.

  6. Komentując wpis na blogu ponosisz całkowitą odpowiedzialność za treści tam zawarte z uwzględnieniem własnej odpowiedzialności karnej za działania niezgodne z prawem.

  7. Dokonując komentarza dowolnego wpisu, który pojawił się na blogu automatycznie akceptujesz jego regulamin i zobowiązujesz się do przestrzegania jego zasad.

  8. Jako autor zastrzegam sobie prawo, aby wesprzeć się wpisami autorów bloga w działaniach marketingowych i autopromocyjnych, w publikacjach i materiałach prasowych, z podaniem imienia i nazwiska autora i źródła wykorzystanego tekstu.

  9. Żaden fragment publikacji prezentowany na stronie youcanmore.pl nie może być przez Ciebie powielany lub rozpowszechniany bez uprzedniego zezwolenia.

Zastrzegam sobie możliwość zmiany regulaminu bloga.

Enjoy!

Szukaj
Newsletter
Kategorie
More
Golden Line Linked in Pinterest
Inspired me!
Facebook
góra strony
zBLOGowani.pl