23sieYou Can More powróci
You Can More powróci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 YCM jest dla mnie niesamowicie ważny. Pokazuje mnie - to, w co wierzę. A wierzę, że każdy może mieć takie życie, jakie ma odwagę mieć. I do tego zachęcam, inspiruję, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami, obserwacjami i doświadczeniami życiowymi. A te ostatnie dobitnie pokazują mi, że choćbyś był w nie wiem jak patowej sytuacji - zawsze jest wyjście. Tylko trzeba wziąć swoje życie we własne ręce. Skończyć z biadoleniem i zacząć szukać światełka w tunelu. A ono szybko potem zamienia się w piękne i kolorowe życie. Trzeba tylko trochę wysiłku i chęci.

Tak też wyglądało moje życie. Ze wsi, z nicości, ze "świata bez perspektyw" do życia, w którym chce się żyć (a życie na wsi było najmniejszym z moich problemów). Z przykrej przeszłości, trudnych wydarzeń do samorealizacji i pasji życia. I nie rzucam tutaj wzniosłych haseł mówiąc o idyllicznym śnie, ale o rzeczywistości.

Nie, nie było pięknie. Ale za to teraz jest.

Nie, nikt mi niczego nie dał. Ale to nie znaczy, że ja sama nie chciałam wziąć.

Dlatego teraz piszę doktorat z zarządzania. Moją kropkę nad i. I potrzebuję do tego skupienia. Dlatego nie ma mnie na blogu. A moje teksty tutaj zawsze wymagały ode mnie odcięcia się i spojrzenia bardzo w głąb siebie i innych. Pewnej refleksji. A teraz trudno mi o to ciągłe skakanie pomiędzy tematami. Nie chcę pisać "zapychaczy", bo nie po to jest to miejsce. Dlatego zdecydowałam się ograniczyć bloga będąc wciąż aktywnie na fanpage'u. I tu Was zapraszam. Tu wciąż jestem całą sobą, dając z siebie wciąż 100%.

Jak tylko sfinalizuję doktorat - wracam z nową energią. Z kolejnym zrealizowanym celem. Bogatsza o nowe doświadczenia i jeszcze bardziej zakochana w świecie :)

Trzymajcie za mnie kciuki!

Monika

powrót
Szukaj
Newsletter
Kategorie
More
Golden Line Linked in Pinterest
Inspired me!
Facebook
góra strony
zBLOGowani.pl